Mechatronika

Mějte jistotu

VLASTNÍ VÝROBA

Hledáte zkušeného a technologicky vyspělého partnera v oblasti výroby strojů?

Společně Vaše stroje uvedeme v život!

Díky nejnovějším technologiím a neustálým inovacím jsme Vám na základě vaší dokumentace schopni poskytnout komplexní řešení výroby Vašeho stroje. Chceme Vám poskytnout komplexní službu výroby části stroje nebo jeho kompletního provedení a tím Vás zbavit zatížení s poptáváním jednotlivých částí stroje u různých společností. Dodávky tohoto typu zahrnují svařované celky, opláštění stroje, obráběné mechanické díly, rozvaděče, kabelovou konfekci, pneumatické i hydraulické rozvody.

Naším cílem je aplikovat bohaté zkušenosti našich zaměstnanců, tak abychom splnili vaše specifické požadavky, ušetřili Váš čas a starosti s projekty tohoto typu.

Kompletní produkt

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Výsledkem je komplexnější dodávka většího celku od jednoho dodavatele, který nese veškeré záruky za kvalitu, přesnost a termín.

Znamená to, že zákazník podle zadávací dokumentace dostane nejen rozvaděč a mechanické díly (jako kabelové žlaby, prosklené dveře, zábradlí či schody), ale celkový finální stroj s případným nastavením jednotlivých částí

Máte další dotazy?

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Neváhejte se zeptat. Využijte náš kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět

Příloha:

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies, potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro možný retargeting. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím